Review and Prices
Manufacturer details :
Manufacturer : SUZUKI Cycles
model : Suzuki GSX-R750.

price :
availability : available.
Manufacturer details :
Manufacturer : SUZUKI Cycles
model : Suzuki GSX-R750.
price :
availability : available.
ENGINE SPECIFICATIONS | |
| Displacement: | 124cc |
| Engine: | 4 - Stroke, Air Cooled, SOHC |
| Maximum Power: | |
| Maximum Torque: | |
| Gears: | |
| Bore: | |
| Stroke: | |
| Cooling Type: | |
DIMENSIONS | |
| Length: | 1,905mm |
| Width: | 715mm |
| Height: | 1,070 mm |
OTHER SPECIFICATIONS | |
| Weight: | 93kg (297.6 lbs). |
| Ground Clearance: | x |
| Fuel Tank: | 4.3 litres |
| Wheelbase: | x |
| Wheel Type: | Alloy |
| Wheel Size: | x |
| Tubeless: | x |
| Colors: | Black, Grey, Red & Blue. |
No comments:
Post a Comment