Review and Prices
Manufacturer details :
Manufacturer : SUZUKI Cycles
model :Suzuki SIXTEEN 125.
price :
availability : available.
ENGINE SPECIFICATIONS | |
| Displacement: | 124cc |
| Engine: | 4-Stroke, SOHC, Air Cooled |
| Maximum Power: | |
| Maximum Torque: | |
| Gears: | |
| Bore: | |
| Stroke: | |
| Cooling Type: | |
DIMENSIONS | |
| Length: | 1,935mm |
| Width: | 670mm |
| Height: | 1,070 mm |
OTHER SPECIFICATIONS | |
| Weight: | 108 kg (297.6 lbs). |
| Ground Clearance: | |
| Fuel Tank: | 4.7 litres |
| Wheelbase: | |
| Wheel Type: | Alloys |
| Wheel Size: | |
| Tubeless: | ✓ |
| Colors: | Black / White, Red. |
No comments:
Post a Comment